NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
 • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
 • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
 • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

Ohlášky 11.8. 2019

 • V neděli 18. 8. jste všichni srdečně zváni na Pouť do Kopců v Bystřici pod Lopeníkem. Průvod od zvonice vychází v 9.45 hod., a v 10.30 bude poutní mše svatá u kapličky Nanebevzetí Panny Marie. Při mši svaté budeme zvláště prosit za včelaře. Zveme všechny včelaře, krojované, hasiče, děti, mládež a všechny spoluobčany.

 • Ve dnech 22. - 25. 8. 2019 jste všichni srdečně zváni na Sucholožské hody s připomínkou 20 let od posvěcení kostela sv. Ludmily. Z programu:

  V pátek 23. 8. bude celodenní adorace a v 17:00 hod. vystoupí schola z Bystřice pod Lopeníkem.

  V sobotu 24. 8. bude v 10:00 hod. Slavnostní mše sv., kterou bude slavit otec arcibiskup Jan a kněží, kteří v naší farnosti v minulosti působili. Odpoledne vystoupí sbory „Plkotnice“ a „Slatinka“ a večer DH Žadovjáci.

  V neděli 25. 8. bude v 10:00 Hodová mše sv., kterou bude slavit P. Václav Vrba, bývalý farář v Bánově a nyní farář a děkan ve Veselí nad Moravou.

  Podrobnosti jsou na plakátech.

 • Charita prosí o podporu Domácí zdravotní péče. Jedná se o službu zdravotních sester dojíždějících za nemocnými do domácností.  Nemocný tak může zůstat v péči své rodiny – v prostředí, kde se cítí dobře. V našem regionu tuto službu poskytuje Charita Uherský Brod už víc jak 26 let. Dlouhou dobu byla tato služba zdravotními pojišťovnami finančně podhodnocována a teď bojuje o holou existenci. Charita proto vyhlašuje Petici za záchranu domácí zdravotní péče „DOMA JE DOMA“. Připojte prosím, svůj podpis k petici a pomozte tak dostat tento problém na jednání poslanecké sněmovny.  Potřebujeme minimálně 10 tis. podpisů. Děkujeme! Více na stránkách www.charita.cz

  Petiční archy jsou vzadu v kostele.