Ohlášky ze dne 12.5.2019

11.15 mše svatá v bazilice

13.00 svátostné požehnání

14.30 odjezd

• Všem, kteří jste přispěli při dnešní sbírce na křesťanská média, upřímné díky.
  • Při nedělní mši sv. 19. května bude vykonána měsíční sbírka na kostel.
  • Farnost Bánov pořádá jubilejní V. ročník Májového koulení, turnaje manželských párů v kuželkách. Uzávěrka zápisu je ve středu 15. května v 18.00hod. Páry z Bystřice se mohou zapsat u manželů Baných a v Suché Lozi u manželů Smetanových, kteří podají i bližší informace o soutěži. V Bánově se zapisuje u obsluhy minibaru Sportovní haly. Finále v sobotu 18. května! Na vítěze čeká putovní pohár a pro první tři páry věcné ceny. V rámci turnaje bude probíhat i soutěž o nejlepší kostým.
  • Dnes odpoledne ve 14.00hod. jste zváni k Májové pobožnosti.