NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
  • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
  • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
  • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

Ohlášky ze dne 12.5.2019

POUŤ NA SVATÝ HOSTÝN

Úterý 21. května 2019

odjezd: Bystřice 8.00; Suchá Loz 8.15; Bánov 8.15

                         Program: 10.00 pobožnost Křížové cesty

                                          11.15 mše svatá v bazilice

                                          13.00 svátostné požehnání

                                          14.30 odjezd

 

  • Všem, kteří jste přispěli při dnešní sbírce na křesťanská média, upřímné díky.
  • Při nedělní mši sv. 19. května bude vykonána měsíční sbírka na kostel.
  • Farnost Bánov pořádá jubilejní V. ročník Májového koulení, turnaje manželských párů v kuželkách. Uzávěrka zápisu je ve středu 15. května v 18.00hod. Páry z Bystřice se mohou zapsat u manželů Baných a v Suché Lozi u manželů Smetanových, kteří podají i bližší informace o soutěži. V Bánově se zapisuje u obsluhy minibaru Sportovní haly. Finále v sobotu 18. května! Na vítěze čeká putovní pohár a pro první tři páry věcné ceny. V rámci turnaje bude probíhat i soutěž o nejlepší kostým.
  • Dnes odpoledne ve 14.00hod. jste zváni k Májové pobožnosti.