NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
  • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
  • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
  • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

Ohlášky ze dne 11.11.2018

  • Dnes, tj. v neděli 11. listopadu v době od 13.30 do 14.00, budou znít kostelní zvony jako připomínka konce 1. světové války a symbolické uctění památky padlých v 1. světové válce. Prosíme, vzpomeňte v modlitbě!
  • Moravsko-Slezská křesťanská akademi a Centrum pro rodinu Uh. Brod srdečně zve na přednášku otce Rudolfa Smahela, pedagoga vyučujícího na CMTF v Olomouci s názvem: Výchova dítěte v křesťanské rodině. Přednáška se uskuteční ve středu 14. listopadu v 19.00 v sále fary v Uh. Brodě.
  • Příští neděli, třetí v měsíci, vykonáme měsíční sbírku na kostel.