Ohlášky ze dne 21.1.2018

• Od 18. do 25. ledna je Týden modliteb za jednotu křesťanů.
  • Poděkování patří všem, kteří jste přispěli při dnešní sbírce na kostel.
  • Oblastní Charita Uherský Brod děkuje všem koordinátorům, koledníčkům a lidem, kteří tříkrálové koledníčky přijali a jakkoliv je obdarovali. Letos se v našem děkanátu vybralo rekordních 1 423 934,- Kč. Ve farnosti Bánov: 129.968Kč /70.556 v Bánově; 40.100 v Suché Lozi; 19.312 v Bystřici pod Lop./.  Výtěžek sbírky bude zčásti použit na podporu služeb charity Uherský Brod a humanitární aktivity v zahraničí. Za odměnu jsou zváni všichni koledníčci v pátek 2. 2. do zimního stadionu v Uherském Brodě na Tříkrálové bruslení.“

Farnost Šternberk a Centrum pro rodinu Šternberk Vás společně zvou na

Hromniční pouť matek ve farním kostele Zvěstování Panny Marie ve Šternberku

v sobotu 3. února 2018

Program pouti:

9:20 - modlitba radostného růžence a příležitost ke svátosti smíření

10:00 - mše svatá s darováním svíce a ofěrou matek

kolem oltáře, hl. celebrant P. Marian Pospěcha

12:00 - polední přestávka

13:00 - v kostele přednáška P. Josefa Červenky

13:35 - adorace matek za děti

14:00 - závěrečné požehnání a zakončení pouti

Srdečně zveme naše maminky k prožití společenství a k modlitbám za své děti.

Svíce k ofěře si budete moci zakoupit při příchodu do kostela. Nebude se vydávat oběd, proto si, prosím, vezměte s sebou vlastní jídlo! Káva a čaj bude zajištěna.Větší organizované skupiny poutnic prosíme, aby se přihlásily - nejpozději do 31. ledna 2018 na adresu: Římskokatolická farnost Šternberk, Farní 3, 785 01, Šternberk tel: 731 621 117 nebo 605 707 877, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Celý program pouti se koná v areálu kostela a bývalého kláštera.

Prosíme všechny účastnice, aby se teple oblékly!