NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
  • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
  • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
  • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

Ohlášky ze dne 14.5.2017

  • Poděkování patří všem, kteří jste přispěli při sbírce minulou neděli na křesťanská media.
  • Všechny letošní koledníčky zveme na příjemnou odměnu – Plavání v CPA Delfín Uherský Brod. Každý koledník do 18ti let má volný jeden vstup na 1,5 hodiny  (Čas nelze rozdělit na více částí ani přesunout na jinou osobu, 1 koledník má zdarma 1 vstup na 90 minut. Osoby nad 18 let a osoby, které nekoledovaly, si musí vstupné uhradit samy.).  Pro děti bude připraven doprovodný program. Vyhlašujeme 2 termíny, kdy lze této akce využít. Svůj zájem o termín prosím hlaste na email či telefon: , 724 651 281 (stačí sms).
  • Příští neděli 21. 5. /3. neděle v měsíci/ bude sbírka na kostel v Bánově.