Ohlášky ze dne 14.5.2017

• Poděkování patří všem, kteří jste přispěli při sbírce minulou neděli na křesťanská media.
  • Všechny letošní koledníčky zveme na příjemnou odměnu – Plavání v CPA Delfín Uherský Brod. Každý koledník do 18ti let má volný jeden vstup na 1,5 hodiny  (Čas nelze rozdělit na více částí ani přesunout na jinou osobu, 1 koledník má zdarma 1 vstup na 90 minut. Osoby nad 18 let a osoby, které nekoledovaly, si musí vstupné uhradit samy.).  Pro děti bude připraven doprovodný program. Vyhlašujeme 2 termíny, kdy lze této akce využít. Svůj zájem o termín prosím hlaste na email či telefon: , 724 651 281 (stačí sms).
  • Příští neděli 21. 5. /3. neděle v měsíci/ bude sbírka na kostel v Bánově.