Ohlášky ze dne 26.3.2017

• Dnes o 4. postní neděli jste všichni zváni k pobožnosti Křížové cesty ve 14.00hod, kterou povedou naše ženy.
  • Společná svatá zpověď bánovské farnosti /v kostele v Bánově, Suché Lozi, Bystřici/: sobota 8. 4. od 14.00 do 15.30hod.
  • Oblastní charita Uherský Brod vyhlašuje postní sbírku trvanlivých potravin a základní drogerie určenou pro lidi v nouzi z našeho regionu. Prosíme všechny, kdo by se chtěli do této sbírky zapojit, aby přinesli pouze trvanlivé potraviny nebo základní drogerii. Pracovníci charity budou tyto věci vybírat: v úterý 28. 3. od 16.00 do 16.10 v Bánově /na parkovišti před Jednotou/, od 16.15 do 16.25 v Suché Lozi /u obchodu/ a od 16.30 do 16.40 v Bystřici pod Lopeníkem /na parkovišti před obecním úřadem/. Takto vybrané potraviny již pomohli mnoha lidem. Předem moc děkujeme.
  • Obec Komňa pořádá a zve na Barokní koncert v kostele v Komni v neděli 2. dubna v 15.00hod. Vstupné dobrovolné.