NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
  • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
  • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
  • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

Ohlášky ze dne 26.3.2017

  • Dnes o 4. postní neděli jste všichni zváni k pobožnosti Křížové cesty ve 14.00hod, kterou povedou naše ženy.
  • Společná svatá zpověď bánovské farnosti /v kostele v Bánově, Suché Lozi, Bystřici/: sobota 8. 4. od 14.00 do 15.30hod.
  • Oblastní charita Uherský Brod vyhlašuje postní sbírku trvanlivých potravin a základní drogerie určenou pro lidi v nouzi z našeho regionu. Prosíme všechny, kdo by se chtěli do této sbírky zapojit, aby přinesli pouze trvanlivé potraviny nebo základní drogerii. Pracovníci charity budou tyto věci vybírat: v úterý 28. 3. od 16.00 do 16.10 v Bánově /na parkovišti před Jednotou/, od 16.15 do 16.25 v Suché Lozi /u obchodu/ a od 16.30 do 16.40 v Bystřici pod Lopeníkem /na parkovišti před obecním úřadem/. Takto vybrané potraviny již pomohli mnoha lidem. Předem moc děkujeme.
  • Obec Komňa pořádá a zve na Barokní koncert v kostele v Komni v neděli 2. dubna v 15.00hod. Vstupné dobrovolné.