NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
  • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
  • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
  • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

.

Farni ples 2017

Ohlášky ze dne 22.1.2017

XIV. Farní ples se bude konat v sobotu 4.2.2017 v Kulturním domě v Bystřici pod Lopeníkem. Předprodej vstupenek bude příští neděli  29.1. po mších sv. v sakristii.

Poděkování patří všem, kteří jste přispěli při dnešní sbírce na kostel

Ohlášky ze dne 15.1.2017

  • XIV.Farní ples se bude konat v sobotu 4.2.2017 v Kulturním domě v Bystřici pod Lopeníkem. Předprodej vstupenek bude v neděli 29.1. po mších sv. v sakristii, tj. týden před plesem.
  • Od 18. do 25. ledna je Týden modliteb za jednotu křesťanů.
  • Příští neděli /4. neděle v měsíci/ bude mše sv. se zaměřením na děti „U Dobrého pastýře“.

Ohlášky ze dne 8.1.2017

1. pozvání na Farní ples, který se koná v sobotu 4.2.2017 v Kulturním domě v Bystřici pod Lopeníkem. Předprodej vstupenek bude v neděli 29.1. po mších sv. v sakristii, tj. týden před plesem.

Poděkování patří všem tříkrálovým koledníkům a dospělému doprovodu.

Ohlášky ze dne 1.1.2017

  • Ve čtvrtek 5.1. si přijďte Tříkráloví koledníci v 19.30 hod. na faru vyzvednout oblečení.
  • V sobotu 7.1. proběhne Tříkrálová sbírka, v 8.45 bude sraz koledníků v kostele a v 9.00 hod. následuje požehnání.
  • V neděli 8.1. si vezměte děti na mši svatou zvoneček.

 

Výzva České biskupské konference

Česká biskupská konference, v návaznosti na poselství papeže Františka k 1. lednu 2017, vyzývá kněze a duchovní, aby během novoročních bohoslužeb přednesli prosbu za mír ve světě, zejména na Blízkém východě: „Pane, věříme, že nic není nemožné, pokud se k Tobě obrátíme s modlitbou. Prosíme za pokoj a mír na Blízkém východě a zejména v syrském Aleppu, které je silně zkoušeno tragédií války“.

Současně také vyzývá kněze české i moravské církevní provincie, aby v neděli 1. ledna 2017, kdy slavíme Světový den modliteb za mír, ve 12 hodin rozezněli ve svých farnostech na několik minut zvony. Tímto symbolickým gestem chceme vyjádřit podporu všem mírovým snahám na Blízkém východě a připomenout oběti bojů v této části světa.

V Praze dne 21. prosince 2016

                                                                                        kardinál Dominik Duka OP

                                                       předseda České biskupské konference