Ohlášky 10.11. 2019

Tuto neděli ještě můžeme získat plnomocné odpustky pro duše v očistci. Kromě obvyklých tří podmínek (1. sv. smíření + nemít zalíbení v hříchu, – 2. Sv. příjímání – 3. Modlitba na úmysl sv. Otce), je čtvrtou podmínkou návštěva hřbitova a zde modlitba za zemřelé.

Mše sv. pro děti bývají středa, čtvrtek a pátek. Srdečně zvu všechny děti i rodiče. V Bánově je v pondělí 16:30 – 17:30 hod. na faře Žirafínek (původně v pátek), jsou zvány všechny děti od předškoláků výš. Zahrají si hry a připraví písničku, kterou zazpívají při páteční mši sv.

Příští neděli, bude sbírka na Charitu. Měsíční sbírka na kostel bude 24. listopadu.

Charita Uherský Brod pořádá akci Dárek na Ukrajinu. Podrobnosti jsou na nástěnce.

MSKA pobočka Uherský Brod srdečně zve na přednášku P. Libora Všetuly SDB na téma: Život v době internetu. V úterý 19. listopadu 2020 v 19:00 hod. na faře v Uherském Brodě.

Mládež děkanátu Uherský Brod srdečně zve na Duchovní obnova pro mládež s P. Markem Váchou, která se uskuteční ve dnech 22. – 23. 11. 2019 v Uherském Brodě.

Animátoři Uherskobrodského děkanátu zvou mladé na Církevní Silvestr na téma COSPLAY - "costume play", který se uskuteční 30.11.2019 na Orlovně v Nivnici od 19:30 do 00:00. Čeká vás večer plný zábavy. S kostýmem je vstup levnější. Více info o obou akcích včetně přihlášení http://ubmladez.wz.cz/ nebo www.facebook.com/dekanatub

Velké poděkování všem, kteří pomohli připravit oslavu sv. Martina v naší farnosti.

Děti, které se připravují k I. sv. přijímání dostávají samolepky za účast na mši sv.

Úmysly mší sv. leden–duben 2020 se budou zapisovat v posledním listopadovém týdnu.