Ohlášky 20.10. 2019

Dnes je Misijní neděle. Ten den zvláště prosíme misie a misionáře. V Bánově a v Suché Lozi můžete podpořit misie aktivitou Misijní koláč, tj. a také zakoupením sladkého (nebo i slaného) pečiva za dobrovolný příspěvek. V Bystřici si můžete zakoupit výrobky dětí ze školy. Výtěžek je určen na podporu misií.

V pondělí po mši sv. bude bývat v kostele v Bánově modlitba večerních chval (breviáře).

Ve pondělí 21. října bude návštěva nemocných v Bánově, v Suché Lozi ve čtvrtek 24. října.

Mše sv. pro děti bývají středa, čtvrtek a pátek. Srdečně zvu všechny děti i rodiče. V Bánově je hodinu před mší sv. na faře Žirafínek, jsou zvány všechny děti od předškoláků výš.

V příštím týdnu pokračuje příprava na biřmování. V Suché Lozi se sejdeme ve čtvrtek 24. 10. po mši sv. v učebně, v Bánově v pátek 25. 10. po mši sv. na faře.

Příští neděli se mění čas, budeme vstávat o hodinu později. V Suché Lozi bude ten den svatohubertská mše sv. a také budou kněží v děkanátu mít střídání, mše sv. v naší farnosti bude sloužit P. Pavel Vágner z Březové. Já budu v Pitíně.

Charita Uherský Brod zve tříkrálové koledníčky na promítání do kina Máj v Uherském Brodě ve středu 30. 10. 2019 v 15:00 hodin na film Tajný život mazlíčků II. Více na plakátku.

Ve dnech 28. 10. – 14. 11. 2019 bude Putování relikvie sv. Vincence de Paul, jednoho ze zakladatelů charitního díla, po České republice. Relikvii bude možné uctít mj. jiné na Velehradě, v Uherském Brodě, v Pitíně a na Březové. Více plakát, https://www.vincentini.sk

CK Veligradtour nabízí ještě volná místa na Národní pouť do Říma ve dnech 9. – 14. listopadu 2019. Odjezd z Uherského Hradiště, cena 8.500 Kč. Více na plakátu, nebo www.veligrad.cz

Mládež děkanátu Uherský Brod srdečně zve na Duchovní obnova pro mládež s P. Markem Váchou, která se uskuteční ve dnech 22. – 23. 11. 2019 v Uherském Brodě.

Výsledky sčítání účastníků bohoslužeb: Bánov 94 + 153 = 247; Bystřice 94; Suchá Loz 175.

Celkem 516 účastníků bohoslužeb.