NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
  • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
  • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
  • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

Ohlášky 21. 7. 2019

OHLÁŠKY /z neděle 21. 7. 2019/ V neděli 28. 7. se uskuteční 3. prosebná pouť farnosti na sv. Antonínek na Blatnické hoře Odjezd autobusů v neděli 28. 7.: Bystřice 13.00; Suchá Loz 13.10; Bánov 13.15 Program: 14.00 procesí od búd /modlitba sv. růžence/ 15.00 mše svatá