Ohlášky ze dne 30.12..2018

• Dnes, tj. v neděli 30. prosince, se uskuteční v Bystřici pod Lopeníkem „Živý betlém“. Zahájení v 15.00 před Kulturním domem v Bystřici pod Lopeníkem.
    • Ve čtvrtek 3. 1. si přijďte Tříkráloví koledníci z Bánova v 18.30 hod. na faru vyzvednout oblečení.
    • První pátek v měsíci – společný úmysl: Za mír a pokoj ve světě
      • V pátek 4. 1. v 18.30 se uskuteční v kostele sv. Martina v Bánově Vánoční koncert. Vystoupí Collegium Classic.

ADORACE: ve středu v Bystřici pod Lop. – po mši svaté

/příležitost ke sv. zpovědi od 17.00 do 17.25/

ve čtvrtek v Suché Lozi – od 16.15 do 17.25

/příležitost ke sv. zpovědi od 16.20 do 17.25/

v pátek v Bánově – od 16.15 do 17.25

/příležitost ke sv. zpovědi od 16.20 do 17.25/

Zvlášť srdečně jsou k adoraci zváni členové Eucharistické hodiny a společenství Nejsvětějšího Srdce Ježíšova.

• V sobotu 5. 1. proběhne Tříkrálová sbírka – obřad žehnání: 9. 30 Bánov; 10.00 Suchá Loz a 10.30 Bystřice.
  • V sobotu 5. 1. povedou modlitbu sv. růžence přede mší sv. v 17.20 v Bánově maminky a babičky /Hnutí matek/.
  • Příští neděli budou bohoslužby spojeny s obřadem žehnání vody, kadidla a křídy a obřadem zavírání jesliček. Děti, vezměte si prosím zvoneček!
  • Příští neděli jste zváni na Tříkrálový koncert, který se uskuteční v kostele sv. Ludmily v Suché Lozi v 15.00.