Ohlášky ze dne 18.3.2018

• Dnes o 5. postní neděli jste všichni zváni k pobožnosti Křížové cesty ve 14.00hod., kterou povedou ženy.
  • Postní děkanátní setkání mládeže (PODĚS) 2018 - Mládež od 13 do 30 let srdečně zveme na setkání mládeže našeho děkanátu v sobotu 24. 3. 2018 v Uherském Brodě na faře (i jinde). Připraveny jsou zajímavé přednášky (workshopy), katecheze otce biskupa,  mše sv., bude příležitost ke ztišení při adoraci a možnost se vyzpovídat. Přihlašování na webu přes formulář (je nutné se přihlásit do 10. března) na adrese: . Vstupné: s obědem 70 Kč, bez oběda 50 Kč. Registrace od 9 hodin před farním kostelem v Uherském Brodě. Nenechte si ujít možnost setkat se s Bohem a přáteli, zažít nové věci a načerpat sílu, inspiraci a nadšení do dalších dní. Na všechny se těší animátoři a kněží.
  • Přijměte pozvání na jubilejní XV. Farní ples /aneb letos velikonoční/, který se bude konat v sobotu 7. 4. 2018 od 19.00hod. ve společenském sále v Suché Lozi. Předprodej vstupenek bude dnes v neděli 18.3. a příští neděli 25. 3. po mši sv. v sakristii. Hrát bude DH Skaličané.
  • V neděli 8. 4. /Neděle Božího milosrdenství/ bude v kostele sv. Ludmily v Suché Lozi následující program: 13.30 modlitba Korunky k Božímu milosrdenství a litanie k Božímu milosrdenství 14.00 mše svatá spojená se slibem dětí farnosti z nového společenství Misionář srdce /mši sv. bude doprovázet „nová“ Schollička 15.30 Farní kavárna ve společenském sále /hrát bude dech. hudba pana Adamce/