Ohlášky ze dne 11.3.2018

• Dnes o 4. postní neděli jste všichni zváni k pobožnosti Křížové cesty ve 14.00hod., kterou povedou rodiny.
  • Postní děkanátní setkání mládeže (PODĚS) 2018 - Mládež od 13 do 30 let srdečně zveme na setkání mládeže našeho děkanátu v sobotu 24. 3. 2018 v Uherském Brodě na faře (i jinde). Připraveny jsou zajímavé přednášky (workshopy), katecheze otce biskupa,  mše sv., bude příležitost ke ztišení při adoraci a možnost se vyzpovídat. Přihlašování na webu přes formulář (je nutné se přihlásit do 10. března) na adrese: . Vstupné: s obědem 70 Kč, bez oběda 50 Kč. Registrace od 9 hodin před farním kostelem v Uherském Brodě. Nenechte si ujít možnost setkat se s Bohem a přáteli, zažít nové věci a načerpat sílu, inspiraci a nadšení do dalších dní. Na všechny se těší animátoři a kněží.
  • Oblastní charita Uherský Brod vyhlašuje postní sbírku trvanlivých potravin a základní drogerie určenou pro lidi v nouzi z našeho regionu. Pracovníci charity budou v naší obci potraviny vybírat v úterý 13. 3.: v Bánově od 16.00 do 16.10; v Suché Lozi od 16.15 do 16.25 a v Bystřici od 16.30 do 16.40. Takto vybrané potraviny stále pomáhají lidem v nouzi z našeho regionu. Předem moc děkujeme.
  • Katolická základní škola v Uherském Brodě zve všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče na poslední Předškoličku ve středu 14. března od 16 hodin. Tentokrát bude tématem Velikonoční tvoření.
  • Společná svatá zpověď bánovské farnosti /v kostele v Bánově, Suché Lozi, Bystřici/: sobota 17. 3. od 14.00 do 15.30hod.
  • Přijměte pozvání na jubilejní XV. Farní ples /aneb letos velikonoční/, který se bude konat v sobotu 7. 4. 2018 od 19.00hod. ve společenském sále v Suché Lozi. Předprodej vstupenek bude 14 dnů před plesem /neděle 18.3. a neděle 25. 3. po mši sv. v sakristii/. Hrát bude DH Skaličané.
  • V neděli 8. 4. /Neděle Božího milosrdenství/ bude v kostele sv. Ludmily v Suché Lozi následující program: