Ohlášky ze dne 8.10.2017

• Výuka angličtiny na faře v Bánově – sraz v úterý 10. října; děti v 15.00, dospělí v 17.00.
  • Ve čtvrtek 12. října na faře od 10.00 Klub maminek „Sluníčko“.
  • V pátek 13. října se v Bánově na faře se sejdou „Žirafínci“. Sraz v 17.30!
  • V sobotu 14. října v olomoucké katedrále v 10.00 bude biskupské svěcení pomocných biskupů Mons. Josefa Nuzíka a Mons. Antonína Baslera. Všichni jste srdečně zváni.
  • V sobotu 21. října v 15.00 v kostela na Strání bude děkovná bohoslužba nového pomocného biskupa Josefa Nuzíka. Všichni jste srdečně zváni.
  • V úterý 17. října budou při svatebním obřadu ve 12.00 v kapli sv. Josefa v Bystřici pod Lopeníkem církevně oddáni: Patrik Kubena, Bystřice pod Lop. 179 a Lucie Bučková, Bystřice pod Lop. 179.