Ohlášky ze dne 3.9.2017

• Na doporučení o. Josefa Pelce i o.Tomáše Žurka vás chceme pozvat na krásnou pouť do polské Fatimy v Zakopaném, které je blízko (asi 20 km za našimi hranicemi), a to v sobotu 7. října  2017. Poutní kostel je zasvěcený Panně Marii Fatimské a byl postaven jako poděkování za záchranu života Svatého otce Jana Pavla II. po atentátu v roce 1981.
    Pouť je jednodenní, odjezd autobusu bude ve 4:00 z Mariánského náměstí v Uherském Brodě, cesta trvá asi 5 hod i s přestávkou. V 10:00 o. Josef bude sloužit v kostele mši svatou, pak je možné si prohlédnout celý areál, v místní prodejně s devocionáliemi zakoupit dárky na památku a pak v Zakopaném navštívíme velký trh. Pojištění si zařídí každý jednotlivě, nějaké „polské zloté“ si vyměňte, ale i v Zakopaném je směnárna v případě potřeby. Plánovaný návrat domů cca ve 21:00. Cena zájezdu je 500 Kč, závazné přihlášky v prodejně Gloria v Uh. Brodě.
    Ten, kdo nemůže jet přímo do Fatimy, ať z důvodů finančních, zdravotních, či jiných, se může těšit na pěknou pouť k Panně Marii Fatimské v Polsku