Ohlášky ze dne 2.7.2017

• První pátek v měsíci – společný úmysl: Za mír a pokoj ve světě.
  • Dnes odpoledne jste všichni srdečně zváni na pouť ke kapli sv. Petra a Pavla v Losoch v Suché Lozi. Sraz ve 14.00hod. u kříže.
  • Po skončení středeční mše sv. v Bánově /5. 7./ půjdeme průvodem ke kapli sv. Cyrila a Metoděje v Jakubovci, kde proběhne pobožnost.
  • Pro přípravu národní poutě na Velehradě se obracíme na všechny, kteří by byli ochotni pomoci s organizací při hlavní poutní mši svaté 5. července. Bude se jednat o pomoc s roznáškou písní, asistenci při podávání sv. přijímání, při vybírání, při organizaci sektorů apod. Sraz všech organizátorů bude 5.7. v 8:00 u kašny na nádvoří před bazilikou. Po mši svaté jsou všichni organizátoři zváni na oběd. S ohledem na počet poutníků předem děkujeme za každou pomoc. Podrobné informace poskytne pan Oldřich Vávra - tel. 603 203 103.
  • Za necelé dva měsíce začíná Celostátní setkání mládeže v Olomouci.

ADORACE: ve čtvrtek v Suché Lozi – od 17.15 do 18.25

/příležitost ke sv. zpovědi od 17.20 do 18.20/

v pátek v Bánově – od 17.15 do 18.25

/příležitost ke sv. zpovědi od 17.20 do 18.20/

Zvlášť srdečně jsou k adoraci zváni členové Eucharistické hodiny a společenství Nejsvětějšího Srdce Ježíšova.

Jedná se o mimořádnou příležitost, jak zakusit společenství svých vrstevníků, společenství církve. Obracíme se zvláště na vás mladé, abyste této možnosti využili. Přihlásit se je možné na webu: olomouc2017.signaly.cz