Ohlášky ze dne 25.6.2017

• Přijměte pozvání na Farní den zítra, tj. v neděli 25. 6. v Suché Lozi. Mše sv. bude ve 14.00 a bude spojena s přijetím nových ministrantů a obnovou ministrantských slibů. Po skončení mše sv. bude program na venkovním prostranství před kostelem.
  • Poděkování patří všem, kteří jste přispěli při sbírce na kostel minulou neděli.
  • Pro přípravu národní poutě na Velehradě se obracíme na všechny, kteří by byli ochotni pomoci s organizací při hlavní poutní mši svaté 5. července. Bude se jednat o pomoc s roznáškou písní, asistenci při podávání sv. přijímání, při vybírání, při organizaci sektorů apod. Sraz všech organizátorů bude 5.7. v 8:00 u kašny na nádvoří před bazilikou. Po mši svaté jsou všichni organizátoři zváni na oběd. S ohledem na počet poutníků předem děkujeme za každou pomoc. Podrobné informace poskytne pan Oldřich Vávra - tel. 603 203 103.
  • Za necelé dva měsíce začíná Celostátní setkání mládeže v Olomouci.

Jedná se o mimořádnou příležitost, jak zakusit společenství svých vrstevníků, společenství církve. Obracíme se zvláště na vás mladé, abyste této možnosti využili.

Přihlásit se je možné na webu: olomouc2017.signaly.cz