NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
  • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
  • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
  • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

Ohlášky ze dne 7.5.2017

  • Poděkování patří všem, kteří jste přispěli při dnešní sbírce na křesťanská media.
  • Ve středu v Bystřici, ve čtvrtek v Suché Lozi a v pátek v Bánově od 9.00hod. se uskuteční návštěva kněze u nemocných doma a bude spojena se žehnáním domů.
  • V sobotu 13. května budou v kostele sv. Martina v Bánově při mši svaté církevně oddáni: v 11.15 pan Miroslav Horňák, Suchá Loz 362 a sl. Veronika Hniličková, Bánov 439 a při církevním obřadu ve 12.30 pan Marek Vránek, Bánov 667 a paní Radka Popelková, Jana Blahoslava 371, Uh. Hradiště.
  • Oslava Dne matek na Katolické ZŠ v Uherském Brodě

Žáci z Katolické základní školy v Uherském Brodě si pro své maminky, příbuzné a také všechny přátele školy připravili pěkné odpoledne plné zpěvu, tance a divadelních představení. To se uskuteční v sobotu 13. května 2017 od 17.00 hodin v Domě kultury v Uherském Brodě.

V bohatém programu nebudou chybět vystoupení jednotlivých tříd či Dětského folklorního souboru Holúbek.

Na společně prožitý čas se těší žáci a zaměstnanci Katolické základní školy

Více informací na www.kzsub.cz