Ohlášky ze dne 12.3.2017

• Dnes o 2. postní neděli jste všichni zváni k pobožnosti Křížové cesty ve 14.00hod, kterou povedou naši ministranti.
  • Ve čtvrtek 16. 3. v 17.00hod. se v kostele sv. Ludmily v Suché Lozi uskuteční Beseda o Lurdech a vlakové pouti.
  • Pozvánky pro předškoláky z Katolické základní školy v Uherském Brodě

Po zajímavé a netradiční únorové předškoličce „Fašankové radovánky“ čeká na děti a jejich rodiče další poutavé setkání. To nese název: „Matematika nás baví“ – matematika Hejný. Na děti čekají hry s číslicemi a rodiče i jiní zájemci se mohou seznámit s metodami výuky matematiky profesora Hejného. Tato poslední předškolička se uskuteční ve středu 15. března v 16.00 hodin na 1. stupni na Jirchářské ulici.

S předstihem informujeme, že zápis do 1. třídy na školní rok 2017/2018 proběhne v úterý 4. dubna 2017 od 13.00 do 17.00 hodin.

Další informace můžete získat na webových stránkách školy www.kzsub.cz, kde jsou také k dispozici užitečné kontakty, nebo přímo v kanceláři školy.