NEJBLIŽŠÍ BOHOSLUŽBY

 
Loading...
 

Seznam všech bohoslužeb naleznete ZDE

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti
  • Kdybychom povznesli naše srdce a povzbudili je k větší věrnosti místo toho, abychom upadli na duchu a ztratili odvahu, když se setkáme s nějakou chybou, ušli bychom ohromný kus cesty k Pánu. sv.František Saleský
  • Bez vědomí a vůle Boha se mi nic nepřihodí: žádné neštěstí, žádné dopuštění, žádné utrpení, žádná překážka ani žádná nemoc. bl.Rupert Mayer
  • Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho;služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj. sv.Maxmilián Maria Kolbe

Ohlášky ze dne 5.2.2017

  • Katolická základní škola zve budoucí prvňáčky na další setkání Předškoličky s názvem "Fašankové radovánky". To se uskuteční ve středu 8. února v 16. hodin v budově 1. stupně na Jirchářské ulici. S předstihem informujeme rodiče, že zápis do 1. třídy na školní rok 2017/2018 proběhne v úterý 4. dubna 2017. Bližší informace na plakátcích a webových stránkách školy.
  • Příští neděli 12. 2. při mši svaté v Suché Lozi /7.30/ a v Bánově /10.30/ se nám představí děti, které letos přistoupí k 1. sv. přijímání.