Ohlášky ze dne 9.9..2018

Napsal Jan Mach. Publikováno Hlavní kategorie - Ohlášky.

• Charita Uherský Brod děkuje farníkům za podporu sbírky školních potřeb – vybralo se víc jak 50 školních batohů a spoustu dalších pomůcek, které už putují k potřebným dětem! Děkujeme.
  • Dnes v neděli 9. září se bude od 18 hodin na faře v Uherském Brodě promítat film Habermannův mlýn. Srdečně zveme.
  • Ve středu 12. září /Jména Panny Marie/ bude v kostele v Suché Lozi ADORAČNÍ DEN /Den modliteb za bohoslovce/. Program: 8.00 – mše sv. za bohoslovce a živé a zemřelé mariánské ctitele; 8.45 – korunka k Božímu milosrdenství, litanie k Nejsv. Srdci Páně a svátostné požehnání; 9.00 do 18.00 – soukromá adorace
  • Příští neděli 16. září budeme slavit Patrocinium kostela sv. Ludmily v Suché Lozi. Při mši sv. v 10.00 proběhne obřad žehnání babičkám a Ludmilám. Srdečně zveme Ludmily a všechny babičky naší farnosti.