Články

Ohlášky ze dne 8.4.2018

Napsal Jan Mach. Publikováno Hlavní kategorie - Ohlášky.

  • Farnost Dolní Němčí nabízí pastorační aktivitu "Velikonoční paprsky" pro dobu před slavností Seslání Ducha svatého. Prostřednictvím mobilní aplikace, e-mailu nebo webových stránek můžete každý den dostávat krátké svatodušní inspirace. Více na nebo plakátku. Aktivita navazuje na Postní kapky, které se setkaly s pozitivním přijetím. 
  • V pondělí v Bánově, v úterý v Suché Lozi a ve středu v Bystřici od 9.00hod. se uskuteční návštěva kněze u nemocných doma.
  • Ve čtvrtek 12. dubna  v Suché Lozi povedou modlitbu sv. růžence přede mší sv. v 17.50 maminky a babičky /Hnutí matek/.
  • Příští neděli 15. dubna bude při mši svaté vykonána sbírka na pomoc při obnově domovů obyvatel Středního a Blízkého východu.