Články

Návod k nastavení kamery

Napsal Petr Borák. Publikováno Bez kategorie.

Ke sledování kamery je nutné používat Internet Explorer.

V Internet Exploreru je nutné provést následují nastavení:

 

1) zadat adresu banov.cz do kompatibilního zobrazení (nezáleží na tom, jakou stránku máte otevřenou).

nastaveniIE

kompatibil

 

2) potom otevřít adresu kamera10.banov.cz:7000 v Internet Exploreru a povolit instalaci doplňku

instalace

 

 

3) nakonec kliknout Povolit přístup v posledním dotazu Centra zabezpečení

Firewal

 

4) Přepněte si vlevo Language na Czech a ve Video profilu si nastavte profil na Doporučený H264 / 640x480. Profily MJPEG nepoužívejte, pokud chcete i zvuk. Profily s číslem 1600x1200 jsou příliš náročné na počítač, bude docházet k přerušování sledování, nedoporučujeme to. Naopak profily 320x240 nebo 160x120 jsou vhodné, pokud máte velmi slabý počítač nebo Internet a nebo pokud Vám stačí zvuk a obraz nepotřebujete (jsou méně náročné).

HOTOVO.

 

---

Pro ty, kdo chtějí používat Firefox:

Existuje možnost otevírat okno Internet Exploreru "uvnitř" Firefoxu, k tomu je ale potřeba (po provedení všech předchozích nastavení) doinstalovat do Firefoxu ještě doplněk/rozšíření IE TAB V2 a pak otevírat adresu kamery přes pravé tlačítko myši. Návod bude doplněn později.